התקשר עגלה0 קטגוריות חיפוש

אבני קריסטל ותליוני אבן

באתר טבע ומתנות באהבה תמצאו מגוון רחב של אבני קריסטל צבעוניים במגוון סוגים ובעלי תכונות וסגולות שונות לברכה, להצלחה, לבריאות, להגנה, לאנרגיה ועוד... שימו לב שבמוצר הראשון ישנם 15 דגמים שונים ויש ללחוץ על המוצר כדי לראות את תוכנם.

מה הן התכונות והמשמעויות של אבני הקריסטל?

ישנן עשרות אבני קריסטל בעולם ולכולן תכונות שונות וסגולות טובות לחיים שלנו. כל אבן קריסטל מיוחדת במינה והשימוש בהן בבית, במשרד או בתור תכשיטים המונחים על הגוף עוזר לשפר את הבריאות ואת מצב הרוח וגם מגן מפני מזל רע. בלחיצה על מוצר "שקיק אבן קריסטל גרוסה" תוכלו לארות פירוט רב יותר של התכונות, סהגולות והמשמעויות של האבנים. אילו הגדלנו לעשות ויצרנו שקיקים מלאים באבני קריסטל שונים ב'מיקס' כדי שתוכלו ליהנות מכל היתרונות במחיר זעום של 15 שקלים בלבד. בנוסף לכך, אנו מוכרים באתר אבני קריסטל גרוסות בתוך ערכות קטנות  שיכולות להיכנס לכיס וללכת איתכם לכל מקום.

אבני קריסטל למכירה ולקניה מכל הסוגים

אתר טבע ומתנות באהבה מבית משה סחר גאה למכור את מגוון המוצרים באתר במחירים נמוכים במיוחד. בעוד שבקטגוריה זו תמצאו אבני קריסטל איכותיים בתוך שקים קטנים לשימוש אישי, אנחנו מוכרים גם אריזות גדולות יותר לאנשים שמשתמשים בזה לעסק שלהם בתור מטפלים או לחנויות שמוכרות גם כן לאנשים פרטיים וזאת במחירי עלותנמוכים ומשתלמים. מגשי הקריסטל והמארזים הגדולים שווים הרבה יותר מהמחירים שלהם באתר. שימו לב שניתן לקנות באתרינו גם תליונות קריסטל, כדורי קריסטל, עץ קריסטלים, מחזיקי מפתחות מקריסטל, מוביילים ותליוני קריסטל.

מחיר אבני קריסטל

אם אתם מחפשים את המחיר הטוב ביותר אז הגעתם למקום הנכון. אתר טבע ומתנות באהבה שייך ל'משה אליהו סחר ושיווק" אשר מוכרים את המוצרים גם למוכרים ולכן המחירים באתר הם מחירים נמוכים מאוד ומשתלמים במיוחד גם לאנשים שרוכשים בכמויות קטנות וגם לאנשים הרוכשים בכמויות גדולות.