התקשר עגלה0 קטגוריות חיפוש

מנורות מלח

מנורות המלח של 'טבע ומתנות באהבה' הן מדהימות ביופיין ובסגולותיהן. הן משמשות כפמוטים שמפזרים ברחבי החדר אנרגיות טובות לנפש ואף בעלות סגולות בריאותיות לגוף ובמיוחד לדרכי הנשימה (אסתמה ובעיות נוספות). פרטים נוספים תוכלו לקרוא בתחתית דף זה או בדף המוצרים עצמם. שימו לב כל מנורת מלח נחשבת גם מנורת מלח טיפולית עקב הסגולות הבריאותיות שבה.
 
עדכון מינואר 2018: הגיע מלאי חדש ומדהים של מנורות מלח! מהרו להזמין עכשיו! 
 מי שמכיר ומבין בתחום המיסטיקה יודע את החשיבות הרבה שיש למוצרי מלח ובראשם מנורות המלח (ידועות גם כפמוטי מלח). אם אתם לא יודעים - נסביר. באוויר שלנו כל הזמן יש יונים שליליים שעוטפים אותנו. הם גורמים לנו למתח ועייפות ומוסיפים לנו על קשיי היום יום, אך באמצעות מנורות מלח ניתן להקל על הקשיים. מנורות המלח יוצרות חום שמפזר את המלח באוויר ומפיץ יונים חיוביים ובכך משפר את בריאות הנפש שלנו.
האם שמעתם בעבר על חדרי מלח? חדרי מלח הם חדרים שנועדו כדי לשחרר את הנפש ואפילו לרפא את הגוף, בעיקר בבעיות של דרכי הנשימה. עם זאת, במקום ללכת לבקרי בחדרי מלח אפשר לעשות חדרי מלח קטנים בבית שלכם, במשרד ובכל מקום ומבלי לתפוס יותר מדי מקום. מנורות קטנות של מלח יפיצו את המלח ואת סגולותיו הבריאותיות בחדר שלכם וכך מבלי לעשות דבר תוכלו להינות מהיתרונות הרבים של מוצרים אלו. מנורת מלח רגילה זוכה אף לשם 'מנורת מלח טיפולית' בשל העובדה שיש לה תכונות וסגולות מעולות לבריאות של אנשים ואף לתינוקות. מבין מנורות המלח השונות צברו לעצמם שם מנורות המלח 'הימלאיה' בשל מקורן הטבעי בהרי ההימלאיה.

מחיר של מנורות מלח

באתר 'טבע ומתנות באהבה' תוכלו למצוא מגוון רחב של מנורות מלח ופמוטי מלח איכותיים וטובים. הסוגים השונים. תוכלו למצוא מנורות מלח קטנות שאפשר להשתמש בהן כנרות שבת או נרונים קטנים ומרגיעים ועד גבישים גדולים בסוגים שונים, בין אם גוש אחד גדול או גושים קטנים בתוך קערת זכוכית מעוצבת. בהתאם לגודל ולסוג המוצר כך גם המחיר משתנה. אך שיהיה לכם ברור שהמחירים אצלנו באתר הם מחירים זולים בהתחשב בכך שאתם קונים את מנורות המלח מהיבואן! 

מנורת מלח טיפולית

כפי שכתבנו, מנורות המלח משמשות גם למטרות טיפוליות. אנשים הסובלים מבעיות בנשימה או תינוקות משתמשים במנורות מלח באופן קבוע. אנשים הסובלים ממחלות כמו אסטמה או אנשים מעשנים, אנשים שמשתעלים בצורה כרונית וגם אנשים שרוצים לישון שינה צלולה יותר נעזרים בסגולות הנפלאות של מנורות המלח. היונים השליליים שמתפזרים ברחבי החדר משפרים את הבריאות הפיזית שלכם וגם את הנפשית - מבחינת מצב רוח והרגשה כללית. 
 
אם אתם מרגישים שאתם צריכים מנורות \ פמוטי מלח לבריאות שלכם ולרוגע הנפשי, זה הזמן.