התקשר עגלה0 קטגוריות חיפוש

קטורות

בקטגוריה זו תמצאו מעמדי עץ לקטורת, קטורות נאג צ'אמפה וקטורות נוספות באיכות גבוהה ובמחירים נהדרים. תוכלו גם למצוא מארזים גדולים המכילים מס' חבילות.
אנשים יודעים דבר מאוד בסיסי על קטורת - שהיא עושה ריח. אבל האם אתם יודעים עד כמה הקטורת נפלאה ומועילה לנו ביום יום?

מה זה קטורת?

הקטורת היא החומרים שאותם מבעירים כדי לקבל את הריח הנעים. ישנם סוגים שונים של צורות שבהם משתמשים בקטורות כשהנפוצות ביותר שבהן הן מקלות קטורת דקות וארוכות אשר נשרפות לאט לאט ומפיצות ריח נעים ברחבי הבית. בנוסף לכך, ישנם סוגים נוספים של קטורות כדוגמת שבבי עץ ועוד צורות נוספות אך פחות נפוצות ומקובלות. הקטורת עצמה היא חומר אורגני והיא מגיעה מעצים, פרחים, זרעים, עלים, פירות, שורשים, שרפים וחומרים נוספים שמפיצים ריח נעים. קטורות שונות מפיצות ריחות שונים. 

קטורת לסגולה

כבר ביהדות מספרים לנו שבבית המקדש היו מקריבים קטורת - שהיא למעשה תערובת בשמים. על פי המסורת היהודית, אמר הקב"ה: "מכל הקרבנות שאתם מקריבין אין חביב עלי כקטורת" והכנים היו עורכים הגרלה למי תהיה הזכות להקריב את הקטורת.
 
על פי המיסטיקה, לקטורת יש סגולות נפלאות מבחינה בריאותית לגוף ונלפש. בין הסגולות הרבות שיש לסוגים השונים של הקטורות: הגנה לבית, חיזוק הגוף, עושר, אהבה, כוח נפשי, שמחה, שלווה, איזון, חלומות טובים, שליטה בחיים ועוד שלל סגולות שונות שמגיעים בזכות שריפת הקטורות הריחניות. 
 
מלבד הסגולות הללו, אין ספק שקטורת מוסיפה לבית את האווירה הרצויה ושלל הריחות יכולים הנעימים משפיעים לטובה גם מבחינה בריאותיות על פי הרפואה המערבית במיוחד לאור העובדה שנפש בריאה שווה לגוף בריא.