התקשר עגלה0 קטגוריות חיפוש

תליוני גולדפילד וקריסטל

בקטגוריה זו תוכלו לצפות במבחר תליוני גולדפילד ובתליונים המשובצים בקריסטלים. מדובר בתליונים באיכות מעולה ועצם העובדה שיש שימוש בזהב "גולדפילד" התליונים יישמרו על איכותם לאורך זמן. שימו לב, לכל מוצר שמופיע לפניכם יש כמה סוגים ותוכלו לראות את כל הסוגים ולקרוא על תכונותיהם בלחיצה על המוצר. למידע נוסף תוכלו לקרוא את המידע מתחת לרשימת המוצרים.
 לפני שנסביר לכם על התליונים והמוצרים בקטגוריה זו אנחנו רוצים להתעכב רגע ולדבר על מה זה גולדפילד. גולד - Gold באנגלית זה זהב ו-Filled זה ממולא. לפיכך ניתן להבין שתכשיטי גולדפילד הם תכשיטים העשויים מזהב שמחובר בחום ובלחץ למתכת כך שהזהב הוא השכבה החיצונית והוא ממולא במתכת. תכשיטי גולדפילד מכילים בדרך כלל לפחות 5% זהב 12 קרט ומעלה, או לחלופין לפחות 10% זהב 10 קרט וזה בא לידי ביטוי באיכות התליונים ושאר התכשיטים ובעובדה שבניגוד לתכשיטים מצופים זהב, כאן אין סכנה של קילוף או בעיות אחרות. תליוני גולדפילד יכולים להחזיק מעמד במשך שנים רבות ויש כאלו שהעידו שהם נותרו באיכות גבוהה ללא השחרה או נזקים אחרים במשך יותר מ-30 שנים.

סגולות תליוני הגולדפילד

לכל תליון יש סגולות מיוחדות אשר מעניקות לכם טוב לגוף ולנפש. חלק מהתליונים מעניקים שלווה, חלק אהבה וחלק השגחה בנוסף לסגולות נוספות שתוכלו לקרוא בדפי המוצרים. בלחיצה על מוצר \ תליון תוכלו לראות את התליונים השונים הכלולים מסוגו. לכל תליון יש פירוט המסביר על סגולות התליון. תליוני הגולדפילד המשובצים באבני קריסטל עשויים בצורה איכותית ויפה כך שלא תקבלו רק סגולות טובות וחשובות אלא שהם יהיו גם בעלי מראה יפה וצבעים שונים. תליונים עם קריסטל אדום, אדום רובי, כחול, ירוק, שחור וצהוב אלו רק מעט ממבחר התליונים שיש לנו באתר. 

תליוני גולדפילד בזול

תליוני גולדפילד הם מוצרים מבוקשים, יוקרתיים ועשויים לעילא ולעילא ולפיכך ניתן למצוא חנויות רבות שמוכרות תליונים, צמידים, שרשראות ותכשיטים נוספים במחירים שעלולים להיראות גבוהים עבורכם. אצלנו תמצאו תליוני גולדפילד בזול מהסיבה הפשוטה שאנחנו גם מייבאים את המוצרים ומוכרים את המוצרים בסיטונאות לחנויות. המחירים לתליונים נעים בין 140 ל-200 באתר ותוכלו לרכוש כמות גדולה בסיטונאות בהנחה כפי שמופיע במבצעים שלנו. עם זאת, למרות המחיר המדהים, התליונים שלנו באיכות גבוהה.