התקשר עגלה0 קטגוריות חיפוש

תליוני קריסובריל עין החתול

המילה 'קריסוס' ביוונית היא 'מוזהב' ועל כן תליון קריסובריל (או קריזובריל) הוא תליון מוזהב בעל תכונות חשובות. מדובר באבן מצוינת לליטוש שמכינים ממנה תליונים ושרשראות. על אבן זו ניתן למצוא את תופעת עין החתול ובקטגוריה זו תוכלו להבין זאת לעומק ולמצוא את התכונות של תליוני קריסובריל ועין החתול.
לעתים, אבן הקריסובריל מכונה "קריסולייט", אך זהו שם פחות נפוץ והשם שאיתם התליונים מזוהים הם תליוני קריסובריל או תליוני עין החתול. למה נקרא התליון גם תליון עין החתול? בגלל תופעת עין החתול שקורת בדרך כלל בתליונים מסוג זה.
 

תופעת עין החתול

בתופעת עין החתול, אבנים מסוימות מחזירות את האור בצורה כזו שנראה כאילו צורה על עין של חתול נגלית עליו. השימוש בשם 'עין החתול' לתופעה זו קיים כבר מאות שנים וכיום בגלל השם המוכר של התופעה אנשים רבים שעוסקים בהכנה של אבני חן ותליונים מלטשים את האבנים בצורה כזאת שתדגיש את עין החתול על האבנים. 
 

משמעות אבן הקריסובריל

כפי שאתם בודאי רואים, לכל אחד מהתליונים יש את הסגולות והתכונות שלו, על מנת לקרוא מה כל תליון טומן בחובו יש ללחוץ על המוצר ולראות את הפירוט המלא כולל תיאור שיעזור לכם להכיר יותר את המוצר. עם זאת, באופן כללי לתליוני קריסובריל יש תכונות רבות לגוף ולנפש. אבן הקריסובריל מחברת בין צ'קרת הטבור לצ'קרת הכתר ובכך היא מאפשרת לנו לחיות חיים שלווים יותר ולהיות יותר רגועים ואפילו סלחניים כלפי הסובבים אותנו. היא מוציאה מאיתנו את כל דפוסי ההתנהגויות שאנחנו לא מעוניינים בהם ושלא מועילים לנו. בהיבט הפיזי היא עוזרת לאיזון הורמונלי ולהורדה בכולסטרול ואף מנקה לנו את הגוף.
 

מחיר תליוני קריסובריל ואבן עין החתול

אנחנו מעדכנים מדי פעם את המוצרים שלנו באתר אך נכון לכתיבת שורות אלו יש לנו מגוון מרשים של תליונים שונים בעלי צורות שונות ומשמעויות אחרות. מחיר תליון עין החתול - קריסובריל הינו בין 300 ל-450 שקלים וזה מחיר מעולה לתליונים איכותיים מסוג זה. ניתן לראות שהתליונים מגיעים באריזה והם מיוצרים באיכות גבוהה ביותר. במקומות אחרים מציעים תליוני עין החתול למכירה במחירים דומים אך לא תמיד מדובר באותה איכות ויש לכך חשיבות רבה. אם אתם מחפשים אבן עין החתול לקניה או תליוני קיסובריל איכותיים - אני פה בשבילכם.