התקשר עגלה0 קטגוריות חיפוש

קערות טיבטיות

באתר טבע ומתנות באהבה תוכלו לקנות מבחר קערות טיבטיות בשלל גדלים. כולן עשויות באיכות יוצאת מן הכלל ומיובאות הישר מטיבט! בחרו לכם קערה טיבטית מהרשימה למטה והזמינו אותה עכשיו! 

מה הן קערות טיבטיות?

קערה טיבטית למעשה לא נועדה למטרות שהקערות שאנחנו משתמשים בהן ביום יום נועדו. קערה טיבטית היא כלי מטבח אלא כלי נגינה עתיק שמקורו בטיבט. כלי נגינה זה דומה בשימושו לפעמון אך ראוי להבדיל בין הקערות הטיבטיות לבין הפעמונים הטיבטיים. הקערות הומצאו לפני שנים רבות על ידי אנשי ההימליה שהבינו את החשיבות של הצלילים והוויבראציות לקיומו של היקום. באמצעות הצלילים והרטט שנוצר בעת הניגון על הקערות הטיבטיות מפזרים אנרגיות מיוחדות שמרפאות את הגוף ואף את הנשמה. 

איך משתמשים בקערה טיבטית?

כשאנחנו חושבים על פעמונים אנחנו חושבים על מתקן שתלוי ומפיק צליל בנקישה. אך קערות טיבטיות לא נועדו לתלייה אלא מניחים אותם על היד או על כרית ומקישים עליהם. הצלילים המופקים מן הקערות הן כתוצאה מצורתן של הקערות והקימורים שלה. הצליל כמובן משתנה בהתאם לגודל של הקערה ולכן יש הבדל בקניה של קערות טיבטיות בגדלים שונים, לא רק בהיבט החיצוני. רבים ברפואה האלטרנטיבית משתמשים בכלים אלו על מנת לשלב בטיפוליהם וכדי להעניק צלילים מרגיעים ומיוחדים למדיטציה ותהליך הריפוי.

קערות טיבטיות למכירה

הקערות הטיבטיות הנמצאות באתר הן איכותיות ביותר. מדובר בסוג א' של קערות מעולות המגיעות אלינו הישר מטיבט והן נמכרות ברחבי הארץ ליבואנים ולמטפלים. ניתן לקנות את הקערות הטיבטיות באתר במחירים חסרי תקדים וניתן אף לקנות בכמויות גדולות במידה ואתם מעוניינים - לשימוש אישי ולמכירה בסיטונאות. אל תהססו, חפשו באתר קערות טיבטיות לקניה ולא תתחרטו!