התקשר עגלה0 קטגוריות חיפוש

ברכות בית ועסק מקרמיקה -אומנות ישראלית

ברכות מקרמיקה הינן שלטים לתליה בבית, בעסק או בכל מקום אחר. הלוחות והקלפים עשויים מקרמיקה איכותית ועליהם חרוטות ברכות או מילים חיוביות שתורמות לאווירה הטובה ולהצלחה. המוצרים באתר מגיעים בשלל צורות והם מעוטרים באבני קריסטל.

ברכת הבית וברכת העסק

ברכת הבית היא ברכה קצרה אשר נועדה לתת בבית שלווה ורוגע ולהגן עליו מצרות חיצוניות וגם בעיות פנימיות. רבים מעם ישראל נוהגים לתלות קלף או לוח שעליהם נכתבת ברכת הבית והיא נתלית בכניסה לבית או במקום בולט. ברכות הבית באתר טבע ומתנות באהבה מגיעות בשלל צורות (חמסה, דג, מפתח, רימון ועוד...) והן מעוטרות בצורה נפלאה באבני קריסטל מנצנצות. בדומה לברכת הבית, גם לעסק יש ברכה הנקראת 'ברכת העסק' וניתן לקנות את 2 הברכות באתר שלנו במחירים מיוחדים. ברכות הקרמיקה באתר הן עבודת יד והן תוצאות כחול לבן!

לוחות קרמיקה לתלייה למזל והצלחה

לכל אחד מלוחות הקרמיקה המופיעים באתר יש את התכונות המיוחדות לו. באתר מופיעות לוחות חמסה גדולות אשר מכילות מילים חיוביות - אושר, מזל, שפע, שמחה, הצלחה, בריאות , פריון ואהבה. באתר מופיעות גם לוחות קרמיקה ועליהן הכיתוב באנגלית. כל אלו נועדו כדי להשרות את התכונות האלו עליכם ובאזור בו אתם תולים אותן.
 
מבחינה פסיכולוגית, כשרואים מילים טובות וחיוביות זה משפיע על המוח שלנו ולכן חשוב לתלות את השלטים הללו במקומות גלויים לעין כדי שתת המודע שלנו יקבל את המשמעות שלהן וישפיע עלינו.