התקשר עגלה0 קטגוריות חיפוש

לוכדי חלומות

אם אתם צריכים לוכד חלומות הגעתם למקום הנכון. באתר 'טבע ומתנות באהבה' יש מגוון רחב של לוכדי חלומות במחירים נוחים לכל כיס. יש לנו דגמים וצבעים שונים של לוכדי חלומות יפים ומעוצבים העשויים באיכות מעולה. ניתן לקרוא מידע נוסף על משמעות לוכדי חלומות ועל המוצרים עצמם בתחתית קטגוריה זו. לחיצה על מוצר תציג את הדגמים שלו עם הצבעים השונים.

משמעות לוכדי חלומות

לוכדי החלומות הם פריטים מקודשים ועתיקים שעשויים בדרך כלל מעץ בעבודת יד ומעוטרים בנוצות וחרוזים. יש להם מסורת ארוכה במגוון תרבויות כגון תרבות האינדיאנים ולאחר מכן תרבויות נוספות. על פי האגדה, לוכדי חלומות הייתה אשת עכביש שטיפלה בבני אדם מבוגרים וילדים ובגלל שהם פוזרו בכל רחבי העולם אז היה קשה להגיע אל כולם ולכן אמהות וסבתות יצרו את לוכדי החלומות כדי שיוכלו להגיע אל כולם. בגלל שעל פי האגדה היה מדוברת באישה-עכביש, בלוכדי חלומות ניתן לראות צורות שנראות כמו קורי עכביש. 
המטרה של לוכדי החלומות - למנוע חלומות רעים ובאופן כללי לשדר רק מחשבות טובות לאנשים על פני האדמה.

לוכד חלומות - מחיר

מחיר של לוכד חלומות נע החל מ-30 שקלים ועד 65 שקלים. ניתן לבצע קניה נוחה של לוכד חלומות אחד או כמה לוכדי חלומות דרך האתר שלנו ללא מאמץ מצידכם. באתר שלנו ניתנים למכירה לוכדי חלומות איכותיים וטובים במחיר הוגן ונוח לכל כיס. לוכדי חלומות הם מוצרים נחשקים ואנשים רבים קונים אותם בהמוניהם מתוך אמונה שזה יעזור להם ואפילו ליופי. אמונה באופן כללי היא דבר נחשב שמשדר למוח מחשבות טובות ובעלות סגולות מרפאות לגוף ולנפש. בנוסף לכך, העיצוב היפה של לוכדי החלומות מוסיף לבית שלכם סגנון עיצובי מרענן.