התקשר עגלה0 קטגוריות חיפוש

מבערים ושמנים

בקטגוריה זו תמצאו מבערים למכירה ושמנים ריחניים הנקראים גם שמנים אתריים או שמנים ארומטיים. באתר תוכלו למצוא מגוון רחב של מבערים מעוצבים ושמנים בניחוחות מדהימים כגון קוקוס, תפוז, קינמון, וניל, תות שדה, תפוח, לבנדה, אקליפטוס, לימון, ורדים ועוד שלל ניחוחות מדהימים ומרגישים! 

מבער שמנים

מה זה מבער שמנים? בעוד שרבים מעדיפים להשתמש במקלות קטורת ריחניות, מבער שמנים זו אופציה אחרת לא פחות טובה. מדובר במתקנים מיוחדים שמכילים קמום לשמן ומקום לנירות. השמן נמצא מעל הנרות ומטפטף על הנר לאט לאט כך שהנר מחזיק מעמד לאורך זמן ומפיץ ריח נהדר בכל החדר. מבערי שמנים הפכו להיות נפוצים מאוד בשנים האחרונות והם לא רק מוסיפים תחושת רוגע לבית אלא גם מעוצבים בצורה יפה מאוד במבחר סגנונות ועיצובים שמתאימים לכל בית.

שמנים אתריים

שמנים אתריים (מוכרים כשמנים ארומטיים) הינם שמנים מיוחדים שנועדו להרגעה. כל אחד יכול להשתמש בהם בבית שלו וכך עושים מטפלים רבים. שמנים אתריים מגיעים במגוון רחב של ריחות כך שכל אחד יכול לקנות את השמן הריחני לפי טעמו האישי. אפשר לקנות מבחר ריחות ולשנות מדי פעם את האווירה בתוך הבית. השמנים מורכבים מתערובות מיוחדות במינן שנועדו למטרות שונות עבור הבית ועבור הנפש. 

מבערים ושמנים למכירה

באתר טבע ומתנות באהבה תמצאו מגוון רחב של מבערים ושמנים מכל הסוגים. המחירים המופיעים באתר הם מחירים נמוכים במיוחד לאור העובדה שמשה סחר היא חברה אשר מפיצה את המבערים והשמנים לחנויות המשווקות כך שהמחירים שאתם רואים הם מחירים נמוכים מהרגיל! אם אתם מחפשים שמנים אתריים למכירה - הגעתם למקום הנכון. המחירים מתאימים לאנשים בודדים המחפשים שמנים אתריים או מבערים לקניה או עבור מטפלים שמעוניינים לקנות בכמויות גדולות יותר.