התקשר עגלה0 קטגוריות חיפוש

מתנות ילדים לסיום השנה

מדי שנה מחפשים בקדחתנות רבה וועדי ההורים וצוותי הגנים רעיונות למתנת סיום השנה לילדים המסיימים את שנתם בגן. במרבית המקרים המתנה נרכשת מתקציב וועד ההורים ומתוקצבת מראש כבר בתחילת השנה. ישנם גנים בהם ההורים מעוניינים להשקיע מעבר ובוחרים במתנות יקרות ערך ולשם כך מבצעים גבייה נוספת לקראת סוף השנה. חשוב לזכור כי לא ערכה הכספי של המתנה הוא שחשוב, כי אם החיבור בין המתנה לילדים, השימוש בה והנגיעה אישית.
 
מסיבה זו מעדיפים רבים לבחור מתנות ילדים ממותגות המשלבות הדפסה אישית על המוצרים, לצד שם הילד/ה ו/או תמונתו למוצרים הנרכשים, בשילוב מילות הקדשה מיוחדות ומזכרת שתחבר את הילד והוריו למעמד המרגש. בחירת המתנות נעשית פעמים רבות בהקשר לחופשת הקיץ הארוכה אליה יוצאים הילדים ומחברת בין המזכרת והמחווה למוצר קיץ שימושי.

בין המוצרים הפופולאריים למתנות סוף השנה עליהם ניתן להדפיס ולמתג באיכות גבוהה:

  • בקבוקי מים ממותגים-בקיץ החם הילדים יוצאים, מטיילים ומשתובבים וחשוב שיהיה ברשותם בקבוק מים אישי לשתייה מרובה. ניתן להשיג בקבוקי מים באיכויות שונות בניהם בקבוקי אלומיניום, בקבוקי נירוסטה ובקבוקי פלסטיק. פיית הבקבוק ופטנט הסגירה חשובים אף הם על מנת להבטיח שהמים לא יישפכו לילד בתיק והבקבוקים המתקדמים מגיעים עם שכבת בידוד תרמית השומרת על קרירות המים, דבר חשוב ומועיל בחום הישראלי.
  • תיק אישי- לקייטנה, לימי טיול ולכל מטרה- תיק אישי במותאם במידותיו לגיל הילד, ממותג עם שמו/תמונתו עליו יהפוך לפריט חביב ושימושי עבור הילד. ניתן לבחור בין תיקי שרוך הזולים יותר ועמידים פחות- מתאימים בעיקר לשימוש אישי של הילד בזמן החופשה, או בתיקי גב איכותיים שיהפכו להיות תיק הגן של הילד בשנת הלימודים הבאה.
  •  מגבת מעוצבת אישית- מגבת אישית להתרעננות עם הדפסת תמונתו של הילד תשמש אותו לאורך הקיץ בים ובבריכה. גם כאן ניתן לבחור מגבות בגדלים ואיכויות שונות מה שכמובן ישפיע על המחיר, אולם המגבת המועדפת היא מגבת הגדולה מעט יותר ממגבת פנים.
  • צידנית- אמנם מדובר במוצר המשמש את המשפחה כולה, אולם תיק צידנית ממותג הוא בין המתנות האפקטיביות ביותר הקיימות. הילדים נהנים לצאת לפיקניק וטיול עם צידנית שקיבלו ונושאת את שמם או תמונתם, ותמיד יש מקום לעוד צידנית לשמירה על המזון והמשקאות ביציאה מן הבית.
  • גאדג'טים שונים למחשב - פד לעכבר, כרית לכיסא המחשב, אזניות אישיות, מטען נייד, כל אלו הם רק חלק מן הדוגמאות למתנות מדליקות המיועדות לאבזר את המחשב הביתי. חשוב להתאים את הגאדג'ט והמתנה לגיל הילד ולא לשכוח למצוא את הדרך לחבר בין מעמד סיום השנה המרגש לקבלת השי מההורים הגאים.
  • מתנות מן הטבע - מגוון מתנות מיוחדות ובעלות משמעות וסגולות לרפואת הגוף והנפש שילוו אותם לכל מקום.