התקשר עגלה0 קטגוריות חיפוש

כך תפתיע את בת הזוג בדרך בלתי נשכחת

 גברים רבים עסוקים לא מעט בשאלה איך להפתיע את בת הזוג שלהם. ההפתעה יכולה להיות לכבוד אירוע מיוחד או ציון נקודת דרך, השתתפות בשמחתה של האישה או אפילו ללא שום סיבה נראית לעין. למזלם של הגברים כיום אפשר לחשוב על אינספור רעיונות להפתיע - בין אם על ידי קניית מתנה מיוחדת ומרגשת ובין אם על ידי הזמנת צימר יוקרתי לחופשה זוגית מפנקת, שוברת שגרה ומיוחדת במינה. לא רק ההפתעה תיחרט בזיכרון אלא גם הבילוי הזוגי והזמן המשותף.
 
כאשר חושבים על רעיונות שעשויים להתאים בתור הפתעה צריך לחשוב על כמה וכמה אלמנטים שיוסיפו לה. כך למשל - אם קונים מתנה כהפתעה, כמובן שעצם המתנה יהיה מספיק לגמרי. ההערכה, המחשבה והקנייה תהיינה מספקות ומהנות. יחד עם זאת, אם משקיעים מחשבה נוספת על אופן הענקת המתנה לבת הזוג - אפשר להפוך את המעמד כולו למיוחד ואפילו למרגש מאד. אם באותו הזמן גם רוצים לצאת לחופשה בצימר רומנטי או מלון בוטיק - אפשר וכדאי לשמור את המתנה ולקחת אותה לחופשה.
אילו מתנות עשויות להיות מתאימות כהענקה בהפתעה?
 
כאשר מגיע הזמן לבחור את המתנות המתאימות חשוב לחשוב על האישה עצמה, על תחומי העניין שלה, על ההעדפות וכמובן לנסות לברר האם יש משהו שהיא הייתה רוצה או שמחה לקבל.
 

להלן כמה רעיונות שברוב המקרים מתקבלים בשמחה ונחשבים לייחודיים ופחות מוכרים:

  • תכשיט מעוטר באבן משמעותית - אבני חן בעלות סגולות הן מתנה במיוחדת במינה, בעיקר אם הן משולבות בתכשיט שיכול להוות השלמה נפלאה להופעה החיצונית של כל אחת.
  • קישוט טבעי או פריט נוי לבית - כדוגמא אפשר לקחת פעמוני רוח או מובייל המורכב מפריטים המזכירים את הטבע. כך נכנס הטבע אל תוך הבית ומשרה שלווה רבה על כל מי שנוכח בו.
  • מחזיק מפתחות - אין ספק שמדובר באחד הפריטים שנמצא תמיד בצמוד לבעליו. כאשר נבחר המחזיק בתבונה ומותאם באופן אישי למקבלת המתנה - הוא הופך לחלק בלתי נפרד ממנה.
  • מוצרי יהדות - תפילות, ברכות, ספרי קודש או הקדשות אישיות - כל אלה עשויים להיות מתאימים מאד עבור אישה שמתחברת לצד היהודי שלה.
  • ברכות מקרמיקה לתלייה - ברכות כאלה ניתן להשיג במגוון גדלים או צורות והן מספקות אווירה חיובית ואופטימית בכל מקום שבו תולים או מצמידים אותן. הן מתאימות לכל אחד ולכל אחת.

איך מוודאים שיש את האווירה המושלמת להענקת המתנה?

כאמור, רגע הושטת היד עם המתנה הארוזה בצורה מהודרת הוא רגע מיוחד ואם כבר משקיעים ברכישה של מתנה מיוחדת - למה לא להשקיע עוד קצת זמן ומחשבה ליצור גם תפאורה מושלמת המתאימה לרגע כל כך חשוב? סוויטות יוקרה רומנטיות בבית מלון מבודד ושקט יכולות להשלים את התמונה וגם להפוך את המעמד לכזה שייזכר שהיה חלק בלתי נפרד מחופשה מפנקת, אינטימית וזוגית שלה היו זקוקים שני בני הזוג. האישה לא תצפה למתנה כלל וכלל ותחשוב שרק הגיעה כדי לנוח עם בן זוגה ולא יותר מזה.

כשבוחרים את המקום שבו תוענק המתנה כדאי לחשוב על אווירה שונה ועל שבירת שגרה. מי שמתגורר במרכז או דרום הארת בלבה של עיר סואנת - עשוי למצוא כרעיון טוב את השהייה בבית מלון באזור אחר של הארץ. כל זוג צריך חופשה אינטימית מדי פעם וחשוב למצוא את המקום שיאפשר רוגע ושלווה מוחלטים. צימרים בראש פינה עשויים להיות מתאימים מאוד בשל הקסם של המקום עצמו והבידוד ממקומות המוניים אחרים.