התקשר עגלה0 קטגוריות חיפוש

מהי מיסטיקה ומה השפעתה האמתית על חיינו

המושג " מיסטיקה" מחובר לרוב בני האדם כמושג רוחני – מסתורי שלא ניתן למדידה באופן מדעי או דרך חמשת החושים הבסיסיים שנולדנו איתם. מיסטיקה מחוברת למילה מסתורין. משהו שהוא מוסתר ואינו ידוע ורק אנשים מיוחדים יכולים להבינו.
ידוע לכל מדען מתחיל שגופנו בנוי מתהליכים ביו-כימיים חשמליים. מכאן השאלה של רוב האנשים: האם יש משהו רוחני, ללא חומר, בעולם שאי אפשר למדוד אותו כמו: תקשור, טלפתיה חישת אנרגיות, הילינג ועוד וזה מוביל אותנו כמובן לשאלה: האם יש אלוהים? משהו רוחני המניע את העולם או את הבחירות שלנו וקובע את גורלנו.

הרוחניות בעולם

כמובן שאם ניכנס להיסטוריה האנושית וגם של רוב הדתות בעולם תמיד נשמע על מהות אלוהית, דמות רוחנית שרואה ויודעת הכל. אלוהים או מלאכים שדיברו או נפגשו עם אבותינו.
בתנ"ך כתוב שאברהם אבינו, משה ועוד אנשים פגשו ושמעו  את קול האלוהים או מלאכים שירדו ארצה. הנביאים תמיד העבירו דברי תורה או תוכחה לעם.
ישו – יהושע נחשב כבן רוחני של אלוהים. כך התפתחה הנצרות.
באסלאם הנביא מוחמד פגש את המלאך גבריאל (ג'יבריל) וקיבל את הקוראן.
 
מתברר שרוב האנשים בעולם מאמינים בדמות אלוהית. חיים על פי התורה שלהם ואפילו מוכנים למות בשמה. רובנו מאמינים שיש בנו נשמה נצחית או גלגולי נשמות ועדיין קשה לכולנו לקבל שיש עולם רוחני – מיסטי אחר ולא מובן לנו ושאדם בשר ודם יכול לקבל כיום מידע דרך עולם זה.
האם יש כאן סתירה בתוכנו? את התשובה רק אתם יכולים לגלות באם תרצו לעבור התפתחות גופנית-רוחנית אמתית או שפשוט טוב לכם באמונתכם.
 
כיום יש הרבה מאוד אנשים הקוראים לעצמם מיסטיקנים: אנשי דת, מתקשרים, יועצים רוחניים ועוד. השאלה היא האם הם באמת מהווים "צינור נקי" להעברת מידע מעולם הרוח או שהמידע שהם מקבלים בא ממקום אחר? מה מטרתה של המיסטיקה בחיינו והאם מיסטיקנים יכולים באמת לעזור לנו ולכוון אותנו בדרך האמתית שלנו כך שחיינו יהיו ברורים, בריאים ומאושרים יותר.
 
מיסטיקנים אמתיים הם אנשים אשר בחרו בדרך חיים מיוחדת של חקירה, מתוך סבלנות רבה, של כל דבר הקורה בחייהם ולהבין את פשר הדברים במטרה לקבל תשובות מדויקות לשאלותיהם כך שיוכלו לחיות ביושר ובכנות עם עצמם ולגלות את האמת שלהם. לא קל להחליט על חיים של חקירה, הקשבה, סבלנות ופיתוח חושים עילאיים חדשים הנמצאים אצל כל אדם. חושים אלו נפתחים ומתפתחים רק דרך חקירה אמיתת והקשבה לעצמנו ולעולם מתוך צניעות, כנות ויושר ובעיקר הרבה אהבה לעצמנו במטרה להתחזק ובאם נרצה גם לעזור לאנשים אחרים. דרך חושים אלו נוכל לקבל תשובות מדויקות לכל שאלה בחיינו ובכל תחום.
מיסטיקנים אמתיים יודעים שיש ייעוד ומטרה בחיים אלו ומתוך בחירה חופשית הם יכולים לשנות את גורלם: "אדון אני לגורלי, קברניט אנוכי לנשמתי".
 
כמתקשר ומורה לתקשור ומתוך ניסיון רב וחקירה אמתית אני יכול לומר לכם בוודאות שהייעוד הראשוני של כל הנשמות הוא: לאהוב ולהתמזג עם הגוף החומרי שלה ולהיות אחד שלם ומושלם. זה אומר שבאנו לכאן קודם כל לטפל ולאהוב רק את עצמנו. אם אנו לא נעשה זאת אף אחד אחר לא יכול לעשות זאת בשבילנו. הנשמה שלנו בחרה בסרט מסוים לחיים אלו. כשהיא מתמזגת עם הגוף החומרי הבחירות הופכות להיות שלנו. כל חיינו הם סרט גדול. אנו הבמאים, המפיקים, השחקנים, הקהל וגם התפאורה: הכל. ברגע שנוכל להבין ולראות את הסרט שלנו נוכל לשנותו באם נרצה.
זה לא אגואיזם, בדיוק הפוך, אם נטפל, נחבק ונאהב את עצמנו בדיוק כמו שאנו זקוקים ונממש את החלומות שלנו נוכל באם נרצה לשנות את הסרט שלנו וגם לעזור לאחרים לעשות זאת.
 
כשטוב לנו אנו מקרינים אל הסביבה הרבה אהבה ואור ויכולים למגנט לחיינו באופן טבעי כל מה שאנו זקוקים: אהבה, זוגיות, משפחה, פרנסה ועוד.
כשטוב לנו אנו חושבים גם על הסביבה החיצונית שלנו, על העולם, ורוצים לשמור אותו נקי וטבעי גם לעתיד.

תפקידה של המיסטיקה

זה תפקידה של המיסטיקה כיום: לעזור לנו להבין ולאהוב את עצמנו, לגלות את האמת - הסרט שלנו כאן ועכשיו ואת בחירת נשמתנו לחיים אלו. כך נוכל לקבל תשובות מדויקות איך לחיות נכון ולהיות ממקודים בחלומות שלנו מילדות וגם עכשיו ולהגשימם ללא כל מאמץ. זה אפשרי!!!
מיסטיקנים אמתיים לעולם לא יחלישו אדם או ישתמשו במניפולציות אנרגטיות או מתוך בצע כסף. זה נוגד את החוקים הקוסמיים האמתיים. הם לעולם לא יגידו לכם מה לעשות אלא יעזרו לכם לגלות את האמת של עצמכם כאן ועכשיו. לא מה יהיה בעתיד כי אין ולא היה אדם שיכול לראות את כל העתיד במדויק.
אמת זו יכולה לעזור לכם לקבל תשובות מדויקות לשאלותיכם, להתחבר לאור הנמצא בתוככם ומחוץ לכם. כך נהר החיים שלכם יזרום במלוא הדרו ותוכלו להשתחרר ולשחרר את עצמכם בתלות באחרים ולחיות חיים בריאים ומאושרים.
יש כיום כל כך הרבה מידע בכל הערוצים, בספרות, סדנאות וקורסים היכולים לעזור לכם לקנות דעת העולמות העליונים ולפתח בתוככם את החושים העילאיים וליהנות מחייכם.
 
המאמר נכתב ע"י אורן נוטוביץ, מומחה בתחום המיסטיקה והתקשור.
 
עבור טבע ומתנות באהבה - חנות מיסטיקה.