התקשר עגלה0 קטגוריות חיפוש

מחפש רעיון למתנה? כך תבחר את המתנה המושלמת

איך בוחרים מתנות שמרגשות?

בעולם שבו השפע שולט, כמו המציאות שבה כולנו חיים קשה מאד להעניק מתנה אמתית שקולעת ברגש ופוגשת את הלב. לא פשוט לחשוב על רעיון מקורי או ייחודי, כזה שאף אחד לא חשב עליו קודם לכן ויתרה מזאת - לא תמיד אפשר לנחש על מה חושב או מה היה רוצה מי שאמור לקבל את המתנה. לכן כיוון המחשבה צריך להיות שונה, אחר מהמחשבה השגרתית והמקובלת וכמובן תוך העמדת מקבל המתנה לנגד עיני הדמיון. מה הוא אוהב? מה חסר לו? מה היה משמח אותו או מה הוא בדיוק התכוון לרכוש עבור עצמו?
עולם הרוח גם הוא טרנד שכנראה לא עומד לחלוף בקרוב. מתנות שקשורות לרוח, לתכונות אופי או לחיבור עם הצד הרוחני של כל אחד הן מתנות שעשויות לשמח את כל מי שאמור לקבל מתנה, שכן ברוב המקרים המחשבה נודדת לכיוונים אחרים דווקא. ישנם תחומי רוח רבים כמו עיצוב הבית על פי עקרונות הפנג שוואי, קבלה או שינוי של האנרגיות השוררות בבית או השראת אווירה נעימה באמצעות ניחוחות משכרים - כל האביזרים הקשורים לנושאים אלה עשויים להתקבל בשמחה כמתנה מוצלחת ומשמחת.

אילו מתנות מעולם הרוח יהיה שמח כל אחד לקבל?

להלן כמה רעיונות למתנות מעולם הרוח שלבטח כל אחד ישמח לעטר באמצעותן את ביתו ויהיה שבע רצון מנוכחותן בשגרה שלו:
  • לוכד חלומות - כשמו כן הוא. משרה אווירה רגועה ונעימה על כל מי שנמצא בקרבת מקום, הן לקראת שעת השינה והן לאורך כל שעות היממה.
  • קריסטלים האוגרים בתוכם אנרגיה - קיימים כיום סוגים רבים של קריסטלים שעשויים לשדר אנרגיות חיוביות וכך להעלות את מצב הרוח והמורל של כל אחד. אפשר לבחור קריסטלים שנוגעים לתחום מסוים מתחומי החיים (פרנסה, זוגיות, בריאות או התאמה לתכונות אישיות).
  • תכשיטים מיוחדים בעבודת יד - כאשר אין מדובר בתכשיט שייתכן ויהיה כמוהו לאנשים אחרים - אין ספק שמדובר במתנה מיוחדת במינה.
  • אביזרי אווירה - מנורות מלח, מטוטלות בגדלים שונים, נרות ריחניים או מזרקות מים לנוי.

איך לבחור את המתנה?

אין ספק שהחלק הקשה ביותר הוא הבחירה של המתנה. יש לא מעט פרמטרים שצריך לקחת בחשבון לפני שמחליטים איזו מתנה לקנות, כמו למשל התקציב שהועמד לטובת הרכישה, מה ייתכן והאדם המקבל ישמח לקבל, האם דרושה מתנה אמתית שתבטא קרבה, אהבה והערכה או שמא מספיקה מתנה קטנה שתצביע על הקדשת תשומת לב ותו לא. כאשר לוקחים בחשבון את כל המשתנים האלה קל יותר לכוון לסוג מסוים של מתנות.
כאמור, מתנות מעולם הרוח הן מתנות שברוב המקרים מתאימות לכל אחד. לכל אדם יש את תחומי החיים שבהם הוא חש שהוא זקוק לחיזוק או להשראה ואביזרים כמו קריסטלים, אבנים מיוחדות או תליון שמתאים בדיוק לו, למזל שלו ולתכונות האופי שלו עשוי לספק לו לא מעט שקט נפשי וביטחון פנימי.
גם בחירה בתכשיט ייחודי, כזה שעוצב בהתאמה אישית היא בחירה חכמה וטובה. אפשר להיות בטוחים שאת התכשיט הזה לא יהיה לאף אדם אחר והוא יתאים רק למי שמקבל אותו. צמיד, שרשרת או טבעת עם שם או הקדשה אישית, שתעביר מסר של הערכה, קרבה או חיבה - ואפשר להיות בטוחים שהתכשיט יהיה מועדף ותמיד יהיה צמוד לבעליו החדשים. מי שמקבל את המתנה לא רק ישמח בקבלתה אלא יעריך את תשומת הלב והמחשבה אודותיו.