התקשר עגלה0 קטגוריות חיפוש

מזכרות ייחודיות לאירועים – מזכרות שישמרו לעד

כבר מזמן נוצר סטנדרט חדש בקרב אלה שמארגנים אירועים – סטנדרט הקשור להזמנה מראש של מתנות או מזכרות עבור האורחים. גם מי שמוזמן לחתונה או בר מצווה מצפה לקבל לידיו מזכרת בסיום האירוע וברוב המקרים הוא אכן ישמח לסיים את האירוע עם מתנה שהוכנה במיוחד עבורו, כמו גם עבור שאר האורחים שהגיעו. מכיוון שיש הציע רב מאד למתנות המתאימות לאירועים – חשוב מאד להכיר את התחום וכך להשכיל ולבחור את אלה שאכן תתקבלנה בשמחה ובהתרגשות בקרב האורחים.
בשנים האחרונות יש מחשבה להעניק לאורחים יותר מאשר מזכרת שלא יהיה בה שימוש. הרעיון להעניק מתנה אמיתי, שתיקח חלק בשגרת היום של מי שמקבל אותה תופס תאוצה הולכת וגוברת והנושא של בחירת המזכרות לאירועים תופס חלק נכבד בתשומת הלב והארגונים לקראת האירוע. יתרה מכך – מי שמארגן את האירוע יודע שכדאי מאד להתחיל לבחון את האפשרויות מספיק זמן מראש ולא להמתין עם הנושא הזה לרגע האחרון. כך יש מספיק זמן לבחור, להפיק הקדשה או כיתוב אישיים וכמובן לוודא שבוחרים במתנה המושלמת והמתאימה ביותר.

מתנות מהטבע – מתנות מקוריות

כאשר מתחילים לחשוב אילו מתנות עשויות להיות מתאימות עבור האורחים והמוזמנים באירוע – חשוב למצוא את הרעיונות המקוריים שעדיין לא חשבו עליהם, אלה שיהיו מקוריים. כיום כבר פחות בוחרים במגנטים או לוחות שנה ורוצים לבחור במתנה שיש לה משמעות, שתהווה חיבור בין אנשים או בין האנשים לבין הטבע. להלן כמה רעיונות לכך:
  • כדורי קריסטל – כיום אפשר להשיג כדורים כאלה שיהיו מרהיבים ביופיים ויהיו שונים לגמרי האחד מהשני.
  • פמוטי מלח – אלה ידועים כבעלי סגולות מרפאות ובעלי יכולת הרגעה בתקופות מתח או לחץ. אין ספק שמדובר במתנה בעלת ערך רב.
  • פעמון רוח – גם מאלה יש סוגים רבים וכאלה בעלי עוצמות שונות של קול או טונים שונים של צלילים.
  • לוכד חלומות – מתאים במיוחד כמתנה עבור משפחה שיש בה ילדים קטנים. מדובר בחפץ שמשרה אווירה רגועה מאד ברחבי הבית ולכן מתאים לכל אחד.
  • מבערים המיועדים לשימוש של שמנים אתריים – גם זו מתנה שמתאימה לכל אדם, משפחה או בית. השמנים השונים משרים אווירה נעימה, מפזרים ניחוח עדין ונעים והופכים כל בית או חלל לנעימים לשהייה.

מתנה נכונה – מזכרת שתישאר לנצח!

לא בכדי התחום של מתנות לאירועים עשיר ומשגשג. כל מי שמארגן אירוע רוצה לתת מתנה עם ערך ולא סתם חפץ שמי שמקבל אותו לא יצטרך אותו וישכח מקיומו. מתנה כזאת כבר מזמן הפכה להיות מזכרת מאירועים ולכן עבור אנשים רבים לא מספיק רק לתת חפץ שאולי הם יחליטו לשמור ואולי לא – אלא הם רוצים לוודא שלאורחים יהיה מה לעשות עם המתנה, שהם יעריכו את המחשבה עליהם ויודו למארגני האירוע על הטרחה על השקעת המחשבה, תשומת הלב, הזמן וכמובן התקציב שהועמד לתורך קניית המתנות. כאשר בוחרים את המתנה מתוך הרצון לשמח – לבטח אפשר יהיה לחשוב על מתנה מצוינת.
מתנות לאורחים באירוע שניתן יהיה להניח על השולחנות עוד לפני שהאורחים מגיעים למקום, אפשר לחלק את המתנות תוך כדי האירוע על ידי חתן או כלת השמחה בעצמם ואפשר גם לחלק אותן לקראת סוף האירוע – עת האורחים פונים לעזוב את המקום וללכת הביתה. התחושה הטובה והטעם המתוק שהמתנה תותיר בקרבם יהיו אלה שהאורחים יזכרו גם זמן רב לאחר האירוע והרי זו הייתה מלכתחילה המטרה של מי שארגן – הוא רצה לשמח בחזרה את האורחים שטרחו והגיע לשמוח בשמחתו.